جشنواره پاییزه آتروپات وب

payize

1در جشنواره پاییزه بسیاری از امکانات رایگان میباشند

در آتروپات وب بسیاری از امکانات جانبی وب سایت به صورت رایگان ارائه میگردد. این در حالی است که شرکتهای مشابه برای ارائه این خدمات مبالغ هنگفتی را اخذ می نمایند.

2تمامی پلن ها با 20 درصد تخفیف محاسبه شده اند !

طی این جشنواره شما شاهد تخفیف ویژه 20 درصدی در پلن های ما خواهید بود.

لطفا به نحوه پرداخت هزینه مراجعه نمایید. شما تنها 30 درصد از مبلغ قرارداد را در زمان عقد قرارداد پرداخت خواهید نمود !

 

مواردی که آتروپات وب در تمامی طراحی های خود رعایت می نماید

 

1سرورهای قدرتمند

کلیه پروژه های طراحی شده ما بر روی بهترین هاستینگ های آمریکا میزبانی میشوند. آپ تایم دائمی ، بک آپ روزانه و بازگرداندن رایگان بک آپ از امکاناتی است که ما بر روی سرویس های هاستینگ خود ارئه می نماییم.

توجه

شرکت های مشابه تنها برای بازگردانی یکبار بک آپ مبلغ 30 هزار تومان به عنوان هزینه دریافت مینمایند !!!

2گارانتی مادام العمر

وب سایت راه اندازی شده توسط آتروپات وب دارای گارانتی مادام العمر است. یک نسخه از وب سایت طراحی شده شما به صورت پایه در دیتا سنتر ما موجود میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکل سریعا برای حل آن اقدام خواهد شد. ضمنا در صورت درخواست شما آتروپات وب قادر خواهد بود، امکانات مورد نظر مشتری را به پروژه بیفزاید.

3پشتیبانی دائمی

حتما برای افراد مبتدی ، مخصوصا صاحبان شرکت ها و تولیدی ها که چندان با محیط اینترنت و دنیای مجازی آشنایی ندارند مهمترین اصل پشتیبانی دائمی است که در صورت بروز مشکل همواره در کنار آنها بوده و مشکلات آنها را رفع نماید. آتروپات وب علاوه بر برگذاری کلاس های آموزش ( 4 جلسه 2 ساعته در شرکت شما ) پشتیبانی قوی توسط تلفن و اینترنت را برای شما مشتری گرامی تعهد می نماید.