درباره ما

logo

آتروپات یعنی چه ؟

آتروپات نام دو هزار سال پیش خطه آذربایجان میباشد !

با توجه به نیاز سازمانها ، شرکت ها و تولیدی ها برای راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و بازاریابی تعاملی و افزایش سرمایه گذاری در این ارتباط ، گروه تخصصی آتروپات وب کار خود را از ابتدای سال 89 با استعانت از درگاه خداوند متعال آغاز کرد تا بتواند در راستای کمک به سازمانها و شرکتهای نیازمند این مقوله و صادرات و معرفی صنایع ایران در حوزه بین المللی و داخلی قدمی هرچند کوچک را برداشته باشد.
در این راستا طی چند سال اخیر ما تمام توان و قدرت خود را صرف پیشرفت و ترقی خود نموده ایم و توانستیم تمام اهداف سازمان را تا به امروز محقق کنیم.

ساخت وب سايت با آتروپات وب به معني برنامه ريزي ما براي طراحي وب سايت نيست، بلکه به معني به کار گيري يک پيمانکار حرفه اي  براي پايه ريزي تجارت شما در اينترنت مي باشد.
طراحي سايت در آتروپات وب فقط يک طراحي نيست، در نظر ما معرفي تجارت شريک کاري ما در عرصه اينترنت است. ديدگاه و نظر ما از شغل خود بدون اغراق همان بود که بيان کرديم.
سيستم عملکرد و طراحي سايت آتروپات وب با رعايت اصول و الگوريتم هاي موتورهاي جستجو به ويژه گوگل و نيز بهترين آناليز از کلمات کليدي وب سايت شما و رقبا ، تاثير به سزايي در پرآوازه تر شدن نام تجاري شما خواهد داشت. به جرات مي توانيم بگوييم که نکته اي که در اين زمينه هميشه از ديد افرادي که به بازاريابي آشنا نيستند مخفي مي ماند اين است که طراحي سايت قدرتمند مي تواند تجارتي کوچک را بسيار بزرگتر از رقبايي که وب سايت هاي ضعيف دارند و یا هنوز قدم به فضای اینترنتی نگذاشته اند، جلوه گر نمايد و جايگاه شما را در بازار رقابتي امروز ارتقا دهد.
نکته مهم در وب اين است که مدير فروش شما در وب سايت حضور ندارد و هر آن چه که هست تنها يک وب سايت مي باشد که وظيفه تعامل با مشتريان شما را به عهده خواهد داشت پس پيشنهاد هميشگي ما به شما اين است که هميشه بهترين طراحي سايت و بهترين شرکاي تجاري را براي معرفي تجارت خود انتخاب نماييد.

ماموریت ما، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی صنایع به بازارهای جهانی از این طریق است . همچنین توانمندکردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید.صداقت ، درک متقابل ، تعهد به اهداف مشتری و وفاداری به آن اصول کار مارا تشکیل می دهد و آرزوی ما مرتفع شدن پرچم سازمانهای همکار ما در رفیعترین قله های موفقیت می باشد . راتین با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص ،بازوی توانمندی برای تمام سازمانهای نیازمند این مقوله می باشد.